Published On: 14 Shkurt, 2016

Formacionet zyrtare, Barcelona – Celta Vigo

  • Barcelona dhe Celta Vigo kanë publikuar formacionet për ndeshjen e xhiros së 24-të në La Liga.

Kampioni takohet me skuadrën nga e cila pësoi në pjesën e parë të sezonit në Camp Nou nga ora 20:30.

Formacionet

Barcelona: 13.Bravo 3.Piqué 5.Sergio 6.Alves 8.A.Iniesta 9.Suárez 10.Messi11. Neymar 14.Mascherano 18.J. Alba 20.S.Roberto

Celta Vigo:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...