Published On: 27 Janar, 2016

Formacionet zyrtare: Barcelona – Bilbao

  • Barcelona dhe Athletic Bilbao e zhvillojnë ndeshjen e kthimit në Copa del Rey. Skuadrat i kanë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes që fillon në ora 21:30

Barcelona:  Ter Stegen – Alves, Pique, Vermaelen, Mathieu – Rakitic, Mascherano, Sergi Roberto – Messi, Suarez, Neymar

Bilbao: Pas pak

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...