Published On: 16 Shkurt, 2016

Formacionet e mundshme të PSG dhe Chelseat (Foto)

  • Paris Saint Germain dhe Chelsean sonte me fillim në ora 20:45 do të takohen në kuadër të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve.

Mediat ndërkombëtare tashmë kanë nisur të publikojnë formacionet e mundshme te dyja skuadrave, të cilat do të përballen në Parc de Princes, transmeton Telegrafi.

Por, dilema më e madhe ishte te skuadra angleze e Chelseat, ku trajneri i skuadrës Guus Hiddink, i cili nuk ka vendosur nëse do të fillojë ndeshjen me Pedron apo Eden Hazardin.

Ndërsa PSG është favoritë kryesor sipas bastoreve sportive botërore, ku fitorja e parisienëve kuotohet me koeficientin 1.7, ndërsa fitorja e Chelseat me 6, përkatësisht barazimi me 3.7. /Telegrafi/

Chelsea me Hazardin

Chelsea me Pedron

PSG

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...