Published On: 25 Qershor, 2016

Formacionet e mundshme të ndeshjes Kroaci – Portugali

Formacionet e mundshme të ekipeve të Kroacisë dhe Portugalisë, që do të ndeshen sonte në Lens prej orës 21.00, takim ky që luhet për 1/8 e finaleve të Euro-2016 janë:

Kroacia: Subasic – Srna (kap.), Corluka, Vida, Strinic – Modric, Badelj – Brozovic, Rakitic, Perisic – Mandzukic (ose Kalinic). Trajner: Ante Cacic

Portugalia: Rui Patricio – Vierinha, Pepe, Bruno Alves (ose R. Carvalho), Guerreiro – W. Carvalho, Joao Mario, Renato Sanches (ose Moutinho), André Gomes – Nani, Ronaldo (kap.). Trajner: Fernando Santos. Arbiter : Carlos Velasco Carballo (SPA)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...