Published On: 14 Janar, 2016

“Forcon”shtrirjen Këshilli Prokurorial i Kosovës

Këshilli Prokurorial i Kosovës sot mban takimin e 111-të, me ç’rast do të zgjedh kryesuesin e Këshillit Prokurorial të Kosovës dhe zëvendësit e tij.

Po ashtu, në këtë takim pritet të trajtohen edhe disa pika të tjera të agjendës.

Ky takim do të mbahet në objektin e Prokurorisë së Shtetit duke filluar nga ora 10:00./KosvoaPress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...