Published On: 30 Janar, 2016

Forcat ajrore të Indisë e kanë rrëzuar një OPF (UFO)

Forcat ajrore të Indisë pohojnë se aeroplanët e tyre luftarakë të martën paradite e kanë rrëzuar një objekt të paidentifikuar fluturues OPF (UFO).

Sipas tyre njëri nga aeroplanët e tyre luftarak e rrëzoi objektin fluturues në formë baloni në rajonin e Raxhastanit.

Në kumtesën e tyre theksohet se rruga e objektit fluturues i është i ndërprerë dhe ai është rrëzuar.

“Ndërmjet orës 10.30 e 11.00, objekti I panjohur fluturues në formë të balonit është shfaqur në radar. E kemi dërguar aeroplanin, I cili ia preu rrugën dhe e rrëzoi. Objekti për momentin është duke u hetuar”, thuhet në kumtesë.

Spekulohet se bëhet fjalë për mbetje të ndonjë trupi qiellor, mirëpo teoricienëve të konspiracionit, nuk iu desh gjatë që të pohojnë se çka në fakt fshihet pas këtij rrëfimi.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...