Published On: 1 Mars, 2016

Flet zonja e parë: Ja si u dashurova me Hashimin (Video)

Falë kolegëve të përbashkët që kishin, ata u njohën me njëri- tjetrin 19 vite më parë.

Në korrik të vitit 1997 ata kishin kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, që për shkak se Hashim Thaçi ndiqej nga regjimi serb, ceremonia e martesës u realizua në Zvicër.

Në një video të bërë si pjesë e fushatës së kaluar zgjedhore, Lumnije Thaçi, tani zonja e parë, tregon se si u njoh për herë të parë me presidentin Thaçi, shkruan Magazina

Ajo ka treguar se shokët e Thaçit i kishte kolegë dhe falë tyre ka takuar edhe Thaçin, që sipas saj më pas ai u dashurua në të.

Magazina.al, ju sjell videon ku Lumja flet për takimin e parë me Thaçin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...