Published On: 11 Janar, 2016

Flet pesë herë fituesi i ‘Topit të Artë’

Lionel Messi e ka fituar për herë të pestë në karrierë ‘Topin e Artë’.

Ai u pa i emocionuar pas marrjes së çmimit, ndërsa tha se kjo gjë i tejkalon dhe ëndrrat e tij fëmijërore.

“Është një moment shuam special për mua. Është e pabesueshme që po e fitojë për të pestën herë. Është më shuam se që e kam imagjinuar kur isha fëmijë”

“Dua t’i falënderojë ata që votuan për mua dhe bashkëlojtarët që pa ta nuk do të isha këtu”.

“Dua ta falënderojë futbollin pasi më solli këtu dhe ë bëri të rritem si njeri”, ka thënë Messi, pasi e mori trofeun.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...