Published On: 22 Shtator, 2016

Flet Messi pas lëndimit, ka një mesazh për Gladbachun (FOTO)

Pas lëndimit që pësoi të mërkurën mbrëma ndaj Atletico Madridit, Lionel Messi ka falënderuar të gjithë për mbështetjen dhe vëmendjen e treguar.

Ylli argjentinas do të mungojë të paktën për tre javë për shkak të një tërheqjeje muskulore që pësoi në ndeshjen ndaj Atletico Madridit, ndeshje kjo që përfundoi 1:1.

Messi ka falënderuar të gjithë për mesazhet mbështetëse, në veçanti klubin gjerman Mönchengladbach, të cilët i uruan shërim sa më të shpejtë.

Ai do të mungojë në ndeshjen ndaj klubit gjerman të mërkurën mbrëma në Ligën e Kampionëve.

“Shumë faleminderit për Borussia Mönchengladbachun për mesazhin e tyre mbështetës. Me të vërtet një gjest i mirë nga klubi.

Natyrisht, faleminderit të gjithëve për mbështetjen e tyre në këto momente. Tani është koha të pushoj për disa ditë dhe të rikthehem më i fortë”, ka shkruar ai në Facebook.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...