Published On: 22 Shtator, 2016

Flet Messi pas lëndimit, ka disa fjalë për klubin gjerman Monchengladbach (Foto)

Lionel Messi ka falënderuar të gjithë për mbështetjen, në veçanti Borussia Mönchengladbachun – pas lëndimit që pësoi të mërkurën mbrëma ndaj Atletico Madridit

Ylli argjentinas do të mungojë deri në tre javë për shkak të një tërheqjeje muskulore që e pësoi në ndeshjen ndaj Atletico Madridit, ndeshje kjo që përfundoi 1:1.

Messi ka falënderuar të gjithë për mesazhet mbështetëse, në veçanti klubin gjerman Mönchengladbach, të cilët i uruan shërim sa më të shpejtë Leo Messit, i cili do të mungojë ndaj tyre të mërkurën mbrëma në Ligën e Kampionëve.

“Shumë faleminderit për Borussia Mönchengladbachun për mesazhin e tyre mbështetës. Me të vërtet një gjest i mirë nga klubi. Natyrisht, faleminderit të gjithëve për mbështetjen e tyre në këto momente. Tani është koha të pushoj për disa ditë dhe të rikthehem më i fortë”, ka shkruar ai në Facebook. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...