Published On: 15 Maj, 2016

Flet e ëma e 20 vjeçares: Ja e vërteta e videos, tani s`dalim dot nga shtëpia nga kërcënimet

Pas publikimit të videoskandalit me ish kreun e bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili ka folur për të parë e ëma e vajzës 20 vjeçare që filmoi kryebashkiakun.

Ajo ka thënë se ndihet e kërcënuar dhe se nuk ka qenë në dijeni të kësaj videoje. Ajo ndër të tjera për “News24” ka thënë se ishte kryetari ai që insistonte për takime në zyrë.

“Shukri Xhelili nuk më ka hequr mua nga puna. Vajza na vuri në dijeni të videos pasi e dorëzoi. Pas publikimit të videos jemi të kërcënuar si familje. Nuk dalim dot nga shtëpia nga kërcënimet dhe fyerjet.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...