Published On: 27 Mars, 2016

Flet e bija e spiunit të UDB-së vrasësit të SHIK-ut, Fahrudin Gashit (Video)

 • Në dokumentarin “Në dorë të Nazimit” ka folur edhe vajza e Fahrudin Gashit, Ilirida Gashi, i dënuar në bazë të dëshmisë së Nazim Bllacës.

Dëgjojeni rrëfimin e tij se si e shantazhonte Bllaca babanë e saj.

 
 
Displaying 3 Comments
Have Your Say
 1. Mal Uka thotë:

  Eshte teper e habiteshme dhe shume e cuditeshme se ku dhe
  kah gazetaret po imarrin informatat e sherbimeve sekrete
  Bile per kete far Bllacen gazetaret e kan marre rrolin
  e gjykatesit veq po u mungon uniforma dhe maqina e shkrimit
  qe te shkruajn vendim per denimin e bllaces me burg te
  perjeteshem Une spo di a ka rrejte Blaca a po rrejne
  gazetaret Na si lexues te ketyre maskarallaqeve Presim
  qe e verteta me argumente te del veq ashtu si ishte
  dhe kete te shpresojme qe do e zbardhe gjykata speciale
  te cilen e kan pranue per valide Kuvendi me qeveri e
  me presidente !

  Përgjigjiuni
  Pelqej(3) Nuk Pelqej(0)
 2. mali thotë:

  Kush i monton ato shpifje kunder ushtarit shikut!banda envero klosiste udhehiqej nga kriminel e vrases Shqyptaresh. Ne mesin e bandes enveriste kriminele ishen Bllaca dhe babi i vajzez Feradin Gashi.Qe komandohej nga shtabi azem syles ibrahim kelmendit xhavit halitit, komandantet rognerista me drejtorin hashim thaqi.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)
 3. mali thotë:

  Duhet te arrestohesh dhe ti mile zeka, je pjestar i bandes klosiste.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(3) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...