Published On: 10 Gusht, 2016

Flet dëshmitari: Si e gjeta nënë e bijë gjallë në mbeturina (VIDEO)

Një grua dhe vajza e saj e mitur janë gjetur në një fushë të përmbytur në afërsi të Shkupit.

Atyre i’u ka ardhur në ndihmë Besim Veseli, një banor i fshatit Hasanbeg. Në një rrëfim për Alsat, ai ka treguar se kishte ndaluar në autostradë për të parë dëmet nga vërshimet, kur pa në baltë një dorë duke kërkuar ndihmë.

Pasi është afruar ka parë një grua rreth të dyzetave me vajzën e saj të mitur të zhytura në baltë. Pasi i ka nxjerr nga balta, ai i ka futur në makinë e tij dhe më pas ia ka dorëzuar një ambulancë, në lagjen Maxhari.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...