Published On: 12 Janar, 2016

Flet Dardani: Thaçi të paktën po lufton për t’i marrë votat nga Lista Srpska

Nënkryetari i Komunës së Prishtinës, nga Lëvizja Vetëvendosje Dardan Sejdiu ka thënë se zv.Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi po dëshiron ta formoj Acociacionin apo siç i thotë ai “zajednicën”  në vend, për t’i marrë votat për President nga Lista Srpska, transmeton gazetablic.com

Shkrimi i plotë në Facebook:

“Thaçi po insiston në “Zajednicën” sepse kësisoj Lista Srpska do ta votojë për president. Pra Thaçi po e shet Kosovën dhe po e defunksionalizon atë, për pozitë e pushtet.” – Dardan Sejdiu

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...