Published On: 10 Qershor, 2016

Flasin familjarët e viktimës dhe të dyshuarit: Si ndodhi vrasja e futbollistit të ri pejan? (Video)

Futbollisti i ri i klubit Besa, 17-vjeçari Idriz Berisha, mbeti mbrëmë i vdekur të premten u varros.

Sipas Policisë, një zënkë e çastit ishte shkaktare e vrasjes.

Tani në pranga është një bashkëlojtar i tij, një vit më i ri.

Nga familja e të dyshuarit thonë se më me dëshirë do të donin që këtë fat ta kishte biri i tyre.

“Ma i kënaqur me qenë djali i jem, sesa ai”, thotë babai i djalit K.N. nga Qyshku i Pejës.

Berisha e donte sportin. Futbollisti i klubit “Besa”, kishte plane për karrierë jashtë vendit.

“Ka pasë me bo teste në Itali, për 10 ditë”, thotë babai i tij.

Fjalë të mira për Idrizin kanë shokët e tij. /Klan Kosova/

Vrasja në Pejë

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...