Published On: 6 Shtator, 2016

Flasin banorët: Kemi dëgjuar goditje të mëdha gjatë rrëzimit të aeroplanit

Dalin edhe informacionet dhe konfirmimet e para për aeroplanin e rrëzuar në Katlanovë, transmeton Telegrafi Maqedoni.

Banorët e vendit të quajtur Koze janë paraqitur në polici për të lajmëruar se kanë dëgjuar goditje të mëdha në tokë dhe kanë parë shumë tym.

Sipas informacioneve jo-zyrtare, bëhet fjalë për aeroplanin e tipit ‘Piper’ që ka udhëtuar nga Trevizo e Italisë.

Në të njejtën rutë ajrore, në vitin 2008 ka pasur incident dhe rrëzim të avionit të Ushtrisë së Maqedonisë ku humbën jetën 11 ushtarë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...