Published On: 8 Prill, 2016

Flaka Surroi: Krejt fjalimi i Hashim Thaçit unë, unë, unë…

Publicistja Flaka Surroi nuk e ka lënë pa e komentuar fjalimin e Hashim Thaçit. Sipas saj, i gjithë fjalimi i Thaçit ishte unë, unë, derisa përfundimi i tij ishte: Zoti e ruajt Kosovën.

Shënimi i plotë i saj:

Krejt fjalimi une, une — perfundimi: Zoti e ruajt Kosovën (shekullare).
Kjo nuk duket tjetër pos porosi qëllimesh: kur ta ndërroj Kushtetutën, e ta marr krejt pushtetin si kardashi im, edhe ju qe nuk besoni në zot, keni me iu kthy atij për ndihmë, se s’ka kush ju shpëton…

Loading...
 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Flaka eshte xhelozeeeeeee e flliqt thotë:

    Flaka surroi se bashku me vetonorangutan surroin , jane xheloz, sepse mane mesuar ne kohen e fadil hoxhes me i pase tana ,mte mirat e komunizmit. Por kjo lop se bashku me kishkun veton surroi , qe nuk dihet se a jane shqiptar apo turqeli, sepse axha i Vetobnit dhe flakes sot ne Prizren ne regjistrimin e popullsise deklarohen turqeli!,,,!,!,!,!,!,!,!. Ndersa veton al,Surroi ,mdjalit te tij ne vitin 2013 ia ngjet emrin ne gjuhe Arabe …NURI…….qfar dekadence kombetare. Turp….

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(2)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...