Published On: 22 Dhjetor, 2015

Fjalim vjetor i presidentit Ivanov para deputetëve

Presidenti i Republikës së Maqedonisë, Gjorgje Ivanov sot do të ketë fjalim vjetor para deputetëve në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë.

Ivanov rregullisht nga fundi i vitit mban fjalim para deputetëve duke folur për ngjarjet aktuale të brendshme dhe të jashtme gjatë vitit që kalon.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...