Published On: 29 Janar, 2016

Fjalët e para të Eder si lojtar i Interit (Foto)

  • Interi ka zyrtarizuar transferimin e sulmuesit të Sampdorias, Eder

Reprezentuesi i përfaqësueses së Italisë ka kryer me sukses testet mjekësore gjatë ditës së sotme dhe do të jetë i gatshëm për derbin ndaj Milanit.

Interi ka njoftuar se ka transferuar Ederin në formë huazimi me të drejtë blerje pas dy viteve.

Eder ka nënshkruar kontratë katër vjeçare me zikaltërit që do ta mbaj atë në ‘San Siro’ deri në verën e vitit 2020.

“Jam shumë i lumtur që gjendem këtu. Kam punuar shumë gjatë gjithë karrierës sime që një ditë të arrij te një klub i madh siç është Interi”, ishin fjalët e para të Eder pas nënshkrimit të kontratës. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...