Published On: 14 Tetor, 2016

Fjalë emocionuese të Aziz Salihut pas rikthimit në Kosovë (Foto)

Legjenda e boksit të Kosovës, Aziz Salihu ka ateruar në aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari”.

Në stadiumin “Adem Jashari” në Prishtinë, është organizuar edhe një konferencë për media për rikthimin e Aziz Salihut, i cili ishte duke u shëruar në shtetin e Turqisë dhe me sukses të madh ka arritur që të kaloj sëmundjen e tij.

Ai falënderoi të gjithë që për përkrahjen e vazhdueshme, teksa u shpreh i lumtur që u rikthye në vendlindje, përcjell Gazeta Express.

“Faleminderit të gjithëve, po në veçanti Zotit i cili më ndihmoi shumë. Është mirë të rikthehesh në vendin tënd”, ka thënë legjenda e boksit. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...