Published On: 19 Qershor, 2016

Fitorja e Shqipërisë, Berisha: E jashtëzakonshme

Si të jashtëzakonshme e quan ish kryeministri Sali Berisha fitoren e Shqipërisë ndaj Rumanisë.
Në një postim në Facebook, Berisha falenderon futbollistët dhe trajnerin e kombëtares shqiptare.

Postimi i Berishës
E jashtëzakonshme! Ekipi i kombit beri historinë!

Urimet me te mira për këtë fitore historike futbollisteve tanë për ketë loje te madhe qe bene krenar çdo shqiptar. Mirënjohjen me te thelle futbollisteve te Ekipit, trajnerit, shqiptaro – italianit te madh Giani de Biazi, heroit te fitores historike Armando Sadiku dhe gjithsecilit lojtar, qe ishin ne zenitin e aftësive fizike, psikologjike, profesionale, përkushtimit, burrërisë se tyre!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...