Published On: 2 Shkurt, 2016

Fitore e lehtë e Unitedit, Shaqiri nuk luan fare (Video)

  • Manchester United ka shënuar fitore të lehtë prej 3:0 kundër Stoke Cityt.

Skuadra e MAnchester Unitedit ka treguar paraqitje shumë të mirë kundër Stoke Cityt, skuadër të cilën e mposhti 3:0.

Jesse Lindegard, Anthony Martial dhe Wayne Rooney shënuan të tre golat e skuadrës së tyre, për një fitore të rëndësishme në garë për një pozitë që dërgon në Ligën e Kampionëve.

Në këtë ndeshje Xherdan Shaqirti nuk u paraqit fare, pasi Mark Hughes nuk e aktivizoi fare.

Pas kësaj fitoreje, Unitedi renditet në vendin e 5’të me 40 pikë, 5 më pak se sa Tottenham dhe Arsenal që kanë nga 45 pikë. /Express

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...