Published On: 27 Shkurt, 2016

Fisnik Ismaili votuesëve të LDK-së: Mos e harroni ditën e votimit të presidentit

Deputeti i Vetëvendosjes Fisnik Isamili në një postim të tij i lut votuesit e LDK-së që ditën e votimit të Thaçit për president të mso ta harrojnë, edhe përkundër që ata dje janë mërsitur shumë, do të vijë dita kur vetë ata depuetetë që e votuan Thaçin për president do të mërziten duke mos ua dhënë ju votën dhe duke i ndëshkuar me këtë./ Shqiptari.eu
Më posht keni shkrimin e plotë të Fisnikut:

Ju, votues të dashtun të LDK-së, të dëshpëruem thellësisht në deputetët që e banë kuorumin dje, të cilëve ua keni dhanë besën me ju përfaqësue në Kuvend, mos u mërzitni për ta.

Po kujtoni që mërziten ata për juve, a? Hiç. E për shtetin e institucionet, edhe ma hiç, sepse me paret që i kanë marrë ata deputetë, ua kanë sigurue vetes jetët, e fëmijëve e nipave. More edhe stërnipave. Se kujtuet që po e bajnë për juve, a?

Veç një send po ju lus, e po ju lus me shpirt. Mos e harroni ditën e djeshme. Mos e harroni, se kjo viran jete ish e gjatë. Fort e gjatë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...