Published On: 11 Janar, 2016

Finalistët votuan si në Eurovizion

Cristiano Ronaldo në votat e tij për më të mirin e vitit ka votuar tre bashkëlojtarë te Real Madridi.

Ronaldo vlerësoi me pesë pikë Karim Benzeman, me tri James Rodriguezin dhe me një Gareth Balen.

Të njëjtën gjë e ka bërë edhe Lionel Messi që ka votuar vetëm lojtarët e Barcelonës.

Luis Suarez, Neymar dhe Andres Iniesta ishin tre të votuar nga Messi.

Për Neymarin më i miri ishte Messi, më pas Suarez dhe i treti Ivan Rakitiq.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...