Published On: 18 Tetor, 2016

Filozofi Matoshi, ia jep një m… të madh Bojken Abazit

  • Pas fyerjes që Boiken Abazi i VV’së, ua ka bërë 2 milionë kosovarëve duke u thënë se e kanë “babë Serbinë”, ka reaguar publicisti Halil Matoshi. Matoshi, i njohur për angazhimet e tij, pro kombit kosovar e ka quajtuar m… Abazin duke bërë thirrje që ai të injorohet.

Ky është reagimi i Matoshit.

“Ky asht thjesht nji mut i madh dhe i peshtire.

Gerdituni p’ej tij dhe pshtyni…

Injorojeni injorantin!” ka shkruar ai.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...