Published On: 23 Korrik, 2016

Filloreta zbulon hiret e saja (FOTO)

Filloreta Raçi një emër i ri në estradën shqiptare, por që këngët e saj po pëlqehen nga publiku.

Së fundi ajo ka realizuar bashkëpunimin me Çiljetën, i cili është mirëpritur nga fansat, transmeton ORAinfo.

Ndërsa kënga më e fundit solo e këngëtares, është lansuar pak kohë më parë me titull”Kus kus” dhe po pëlqehet mjaft shumë.

Filloreta është mjaft aktive edhe në rrjete sociale, ku së fundi ka postuar një foto në Instagram dhe në pjesën lart shihet e zhveshur duke pushuar nw plazhw.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...