Published On: 3 Qershor, 2016

Fillon mbledhja e dy Qeverive Kosovë – Shqipëri

Kanë mbërritur edhe delegacioni shqiptar në Kosovë.  I prirë nga kryeministri i Shqipërisë Edi Rama.

Shumë shpejtë pritet të fillojë edhe mbledhja ne mes dy qeverive asaj të Kosovës dhe të Shqipërisë.

 Mbledhja do të mbahet në një sallë në  Bibliotekën Kombëtare në Prishtinë. Në një sallë të dekoruar me flamujë të Kosovës dhe të Shqipërisë.

Rikujtojmë që kjo mbledhje po mbahet për herë të tretë në mes  dy Qeverive.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...