Published On: 20 Prill, 2016

Fillon kryqëzimi i Rexhep Selimit! (Video)

  • Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, po gozhdohet nga komentuesit në faqen e tij në Facebook, pas zbulimeve për pasurinë e tij në dokumentarin “Shtabi i Milionerëve”.

Një komentues nga Gjermania i ka shkruar deputetit Selimi se ka 24 vjet që jeton dhe punon në Gjermani, por nuk ka arritur të gjenerojë 200.000 euro.

“Plako, unë i kam 24 vite në Gjermani, prej tyre janë punë e rregullt 23. Për momentin veç meje punojnë edhe 3 persona të tjerë. Edhe nuk kam arritur ta mbërrijë shumë 200000 Euro, baca Rexhë”, i ka shkruar atij personi i quajtur Heset Shasivari.

Selimi i është kundërpërgjigjur atij, duke i thënë se nuk i ka 200 mijë euro para, por pasuri, shkruan Gazeta Express.
“Mirë bre shoq, llogaritë pasurinë tande e pastaj fol. Nëse je në Gjermani e nuk e ki një shtëpi, një veturë e një rrogë, atëherë qenke azil. Unë nuk i kam 200000 euro para, por pasuri. Madje besoj më pak sesa ka familja jote. Lexoni pak më mirë se po e teproni me filozofi”, ka shkruar Selimi në komentin e tij.
LEXONI edhe:
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...