Published On: 16 Korrik, 2017

Fillon java e nxehtë politike (VIDEO)

Të gjithë ata që fituan votat për të qenë pjesë ë Kuvendit të Kosovës, po presin edhe ftesën për seancën konstituive të tij.

Por, kjo po del se varet nga presidenti i vendit, Hashim Thaçi, njofton Klan Kosova.

Disa prej tyre besojnë se thirrja për fillimin e punimeve të parlamentit do të ndodh javën e ardhshme, e dikush po beson se krejt kjo vonesë po bëhet me shkas.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...