Published On: 20 Shkurt, 2016

Fillon festa për zgjedhjen e Thaçit President!

Edhe pse ende nuk dihet saktësisht se kur Kosova do të bëhet me president të ri, tashmë kanë nisur përgaditjet për të festuar zgjedhjen e kandidatit të vetëm për këtë post, Hashim Thaçit.

Një ngjarje e krijuar në facebook, fton qytetarët që më datën 24 shkurt të festojnë për zgjedhjen e Thaçit president të Kosovës, transmeton Magazina.al

Ngjarja është krijuar sot nga faqja “Misioni i ri”, i cili ishte edhe sllogani i PDK-së në zgjedhjet e fundit dhe deri tani thirrjes ju kanë përgjigjur rreth 60 persona ndërsa janë ftuar mbi 700 të tjerë.

“Kosova do të ketë festë ditën kur të zgjidhet Presidenti i Republikës. Ju ftojmë ditën që zgjidhet Presidenti ,të festojmë së bashku në Sheshin Skënderbeu në Prishtinë”, thuhet në përshkrimin e ngjarjes.

thaci

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...