Published On: 26 Shkurt, 2016

Fillojnë arrestimet e protestuesve

Policia ka filluar të arrestojë protestuesit që kanë gjuajtur me koktej Molotovi drejt Policisë së Kosovës.

Gjithçka ka filluar pas daljes së deputetëve të opozitës nga salla e Kuvendit. Ata të zemëruar kanë filluar gjuajtje me koktej Molotovi dhe me gurë.

Policia ka hedhur gaz lotsjellës drejt tyre dhe ka filluar të arrestojë disa nga ta.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...