Published On: 1 Shtator, 2016

FIFA i thotë po edhe Bytyqit për Kosovën

Vazhdimisht vijnë lajme të mira për kombëtaren e Kosovës.

Asociacioni më i lart i futbollit botëror, FIFA, i thotë po edhe kërkesës së Sinan Bytyqit të Manchester Cityt që të luajë për Kosovën.

Dje, Federata Ndërkombëtare e Futbollit lejoi Albert Bunjakun dhe Enis Alushin që të veshë fanellën e Kosovës.

Kujtojmë se përfaqësueses së Kosovës ka shprehur dëshirë t’i bashkohet edhe Milot Rashica, Alban Meha dhe Besart Berisha.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...