Published On: 11 Janar, 2016

FIFA: Formacioni i vitit

Ekipi më i mirë i vitit 2015 nga FIFA pritet të jetë i dominuar nga lojtarët e Real Madridit dhe Barcelonës.

Sipas Mundo Deportivo, katër lojtarë të Real Madridit, katër të Barcelonës dhe tre të Juventusit, pritet ta përbëjnë 11-shen më të mirë të vitit 2015 nga FIFA FIFPro.

Ajo që bie në sy në këtë formacion, është mungesa e sulmuesit të Barcelonës Luis Suarez.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...