Published On: 8 Prill, 2016

FIFA e UEFA vizitojnë Kosovën

  • FIFA dhe UEFA do ta vizitojnë Kosovën gjatë muajit prill

Federata e Futbollit të Kosovës, përmes një komunikate për media, ka bërë të ditur se me 12 deri me 14 prill të këtij viti, zyrtarë të FIFA’s e UEFA’s do ta vizitojnë Kosovës.

Sipas FFK’së, delegacioni i përbashkët i FIFA’s dhe UEFA’s do të njoftohet më gjerësisht për zhvillimet e futbollin në Kosovë.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...