Published On: 17 Shkurt, 2016

Festa e Kosovës e bën bashkë Berishën, Metën dhe Majkon

  • Ditën e sotme është organizuar një pritje ku janë mbledhur përfaqësues të partive politike kryesore dhe zyrtarë të Kosovës për të festuar 8-vjetorin e Pavarësisë.

Mes tyre ishte presidenti Bujar Nishani, ish-kryeministri Sali Berisha, kryeparlamentari Ilir Meta, deputeti Pandeli Majko e shumë të tjerë.

Pandeli Majko dhe Ilir Meta kanë qenë po ashtu në krye të Qeverisë shqiptare.

Pavarësisht sulmeve të shpeshta që i bëjnë njëri-tjetrit, Berisha është shfaqur shumë në humor me përfaqësuesit e mazhorancës Meta dhe Majko.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...