Published On: 29 Prill, 2017

Festa e çmendur e lojtarëve të Realit në dhomat e zhveshjes (Foto)

  • Tri pikë që kanë vlerën e titullit, kështu mund të konsiderohet fitorja ndaj Valencias në “Santiago Bernabeu”.

Real Madridi i Zinedine Zidane ka vazhduar sigurt drejt titullit të La Ligas, pas fitores prej 2:1 ndaj Valencias në “Santiago Bernabeu”, shkruan Gazeta Express.

Golin e tri pikëve e shënoi Marcelo në minutën 86’ dhe padyshim që kjo ka gëzuar lojtarët e “Los Blancos”, që festuan në dhomat e zhveshjes.

“Tri pikë më shumë për të vazhduar të varemi nga vetvetja”, ka shkruar Ramos në “Twitter”. /Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...