Published On: 22 Janar, 2016

Ferizaji nderon Rugovën

LDk-ferizaj

Dega e LDK-së në Ferizaj, e kryesuar nga kryetari i degës, njëherit dhe kryetar komune, z. Muharrem Sfarqa, me rastin e dhjetëvjetorit të vdekjes së presidentit historik, Dr. Ibrahim Rugova, bëri homazhe para varrit të tij.

Gjithashtu dega jonë mori pjesë edhe në akademin përkujtimore, të organizuar nga kryetari i LDK-së, njëherit dhe kryeministër i Kosovës, akademik Isa Mustafa, për nder të kujtimit të jetës dhe veprës së pavdekshme të presidentit Rugova.

LDK-ferizaj28

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...