Published On: 28 Shtator, 2016

Ferizaj: Policia arreston një femër dhe një mashkull për prostitucion

Një femër dhe një mashkull janë arrestuar nën dyshimin se kanë kryer veprën penale “mundësim me prostitucion”.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur dje në rrugën Ferizaj-Therandë.

 Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...