Published On: 21 Tetor, 2016

Ferizaj: E sulmuan në rrugë dhe ia vodhën 500 euro

Policia ka njoftuar se mbrëmë rreth orës 21:53 në rrugën “Zahir Pajaziti”, Ferizaj, disa persona të panjohur e kanë sulmuar fizikisht një burrë dhe ia kishin grabitur rreth 500 euro para.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar trajtim mjekësor në Emergjencën e Ferizajt. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin. /Gazeta Express/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...