Published On: 14 Mars, 2016

Ferid Agani raporton sot para Komisionit

Ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Ferid Agani do të raportojë sot para Komisionit për Bujqësi, Pylltari, Mjedis e Planifikim Hapësinor.

Në mbledhjen e këtij komisioni si pikë të rendit të ditës pos miratimit të procesverbalit nga mbledhja e datës 9 mars të këtij viti, ministri Ferid Agani do të raportoj lidhur me planin dhe prioritetet e ministrisë./KosovaPress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...