Published On: 17 Maj, 2016

Ferat Shala: Dosjet e ShIK-ut duhet të hapen (Video)

Hapja e dosjeve të Shërbim Informativ të Kosovës do duhej të bëhej, ngase kjo do të ishte e shëndetshme edhe për Kosovën.

Kështu ka deklaruar ish-drejtori i Drejtorisë për Kundër Zbulim në Shërbimin Informativ të Kosovës, Ferat Shala.

 Ai në emisionin “Republika” me Dardan Gashin ka deklaruar se nuk vendos ai për hapjen e tyre, por mendon se ato duhet hapur.

Shala duke folur për rolin e tij në  këtë organizatë, ka pranuar se ka pasur dhe ka persona që bashkëpunojnë me Serbinë, duke thënë se e di kush janë ata.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Dardi thotë:

    Cfar pune paske bo ti pra masi e paske dit se ka njerz e ske ndermar as ni akt, po i ke lon UDB me ta udheheq shtetin e me gjith ty aty , kur ti e paske dit se ka pse smore masa , cka prite me ardh anglezi amerikani gjermani e me ti zon shpiunat ncnc qfar qe qfar sherbime ka KOSOVA paramendoje hej ne amerik me zon dikon tu dhon informata shtetit tjeter e likfidojn ne karik me rrym e ktu tr na thojn e kemi dit valla po skemi kallxu ma Kaka qfar krijesa jon tu e udheheq shtetin , paramendone ky e ka dit ska kallxu , sha prit pi kti ma shum e shiptari ja rit vlerat kti thot hej a dikun kush u kon ky drejtor i sherbimit te intelegjenses , drejtor i m.. Mfalni mshprehje me kon ka punu me njerzt e UDB edhe ky qasi o masi ske qasi qysh hini aty me punu haloo popull hapni syt se shkit jon tu na udheheq jo shiptart.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...