Published On: 5 Qershor, 2016

Ferat Krasniqi që vdiq nga aksidenti me motor, dyshohet se ishe plagosur disa orë më herët!

Ferat Hasan Krasniqi, i cili dje vdiq si pasojë e aksidentit me motor, dyshohet se ishte plagisur disa orë më herët në këmbë. Kështu i kanë thënë Gazetës Blic burime brenda Prokurorisë.

“Dyshohet se ai ishte plagosur me plumbë në këmbë disa orë para se ta pësojë në aksident me motor”, i kanë thënë Gazetës Blic burime brenda Prokurorisë.

 Krasniqit, i lindur më 1984, sipas burimeve i është gjetur edhe një revolë, e cila i kishte rënë nga qanta në momentin e përplasjes me motor.

“Në vendin e ngjarjes, të ndjerit i është gjetur edhe një Revole e tipit TT, me 8 fishek dhe pa leje. Revolja i ka ra nga qanta që kishte me vete”, kanë thënë këto burime.

Aksidenti kishte ndodhur para ndërtesës së Kuvendit të Kosovës./ Gazeta Blic

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...