Published On: 5 Shtator, 2016

Femrat shqiptare prostitucion në Greqi, arrestohen tutorët e tyre

Policia greke çmontoi një rrjet prostitucioni që vepronte në Kallamata, i përbërë nga dy tutorë dhe 6 prostituta.

Të arrestuarit janë dy grekë, kurse 5 prej prostitutave janë shqiptare dhe një çeke, të gjitha të arrestuara.

Të arrestuarat nga Shqipëria janë 18, 22, 29 dhe 35 vjeç. Udhëheqësi i rrjetit ishte një 51-vjeçar grek dhe bashkëpunëtori i tij 50-vjeçar, të cilët u arrestuan në flagrancë kur po bisedonin me 29-vjeçaren shqiptare për tarifën e një klienti.

Në banesën ku qëndronin femrat e tjera, policia greke sekuestroi edhe shumën e parave prej 905 Euro.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...