Published On: 6 Prill, 2016

Femra super seksi në klipin e Cozyt – Tuna ka arsye të jetë xheloze (Foto +18)

Cozman ka publikuar ditë më parë projektin e ri “Si Dje”, i cili pos tekstit prekës vuri në pah edhe një prej modeleve seksi që ishte pjesë e këtij projekti.

Lori Hoxhallari shihet në skena seksi me reperin.

Në fakt, Lori, pos profesionit të modeles, më parë njihet se ka qenë edhe pjesë e Big Brother Albania 7.

Me plot tatuazhe dhe një trup bombastik, Lori ka arritur që të bëjë mjaft vëmendje edhe për veti nga ky videoklip, shkruan Telegrafi.

Tuna me siguri ka shumë arsye të jetë xheloze, për Lorin e cila ka një trup pothuajse perfekt. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...