Published On: 9 Prill, 2016

Fëmijët rrinin gjithë kohën me telefon, nëna hakmerret në këtë mënyrë

Shpesh telefonat sjellin probleme për fëmijët, e sidomos kur përdorin rrjetet sociale. Kjo nënë e inatosur me tre fëmijët e saj, ka gjetur një mënyrë hakmarrëse, pasi fëmijët ishin bërë të pabindur duke qëndruar gjithë kohën në telefon.

E kështu ajo merr telefonin e djalit (iPhone) dhe e qëllon me çifte. Pas kësaj e inatosur ajo iu thotë se ata nuk duhet të flasin me njerëz të panjohur, apo të kalojnë pjesën më të madhe të kohës mbi to

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...