Published On: 15 Gusht, 2017

Fëmija goditet nga autobusi, mbetet i shtrirë dhe nuk ndihmohet nga askush (Video, +18)

Një fëmijë në Kinë raportohet të jetë shkelur nga një autobus.

Ngjarja thuhet të ketë ndodhur më 6 gusht të këtij viti dhe pamjet janë publikuar nga një person në LiveLeak, transmeton GazetaBlic.

Nuk ka informacione nëse fëmija ka shpëtuar i gjallë, por për aq sa shihet në video askujt nuk i ka interesuar, apo ndoshta kanë menduar se fëmija është shtrirë vetë?! Vlerësojeni vetë!

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...