Published On: 15 Shkurt, 2016

Fëmija 3 vjeçar sulmohet egërsisht nga një qen

Një djalë tre vjeçar është shtruar në spital pas kafshimeve të mëdha në fytyrë dhe në kokë nga një qen gjahu.
Djali u dërgua në spitalin e fëmijëve në Melbourne, në një gjendje krejtësisht të paimagjinueshme, menjëherë pas rastit, transmeton lajmi.net.Qeni besohet të ketë qenë qen gjahu dhe ishte futur në shtëpinë e kësaj familje nëpërmjet dritares së hapur, dhe thuhet se ishte i një miku shumë të afërm.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...