Published On: 8 Prill, 2016
Bota |

FBI dhe ushtria amerikane në bazën e Forcës Ajrore, dyshohet se u qëllua sulmuesi

  • Policia në Teksas ka thënë se dy persona janë vrarë ndërsa dhjetëra të tjerë besojnë se janë plagosur.

Policia dyshon se është qëlluar sulmuesi, por ende nuk është zyrtarë, ndërsa një zëdhënës policor the për AP se kishte të shtëna aktive në Joiunt Base San Antonio.

FBI dhe ushtria tanimë janë në bazën e trajnimit të Forcave Ajrore të SHBA’së në, ndërkaq që zona është evakuuar. /GazetaExpress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...