Published On: 24 Maj, 2016

Fatmir Limaj tregon kur është shoqëruar për herë të fundit me Hashim Thaçin (Video)

Dikur ishin shumë të afërt me njëri-tjetrin, por Hashim Thaçi dhe Fatmir Limaj nuk janë shoqëruar që tash e 6 vjet.

Hera e fundit që janë shoqëruar ish-kryetari dhe ish-nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës ka qenë viti 2010 ose 2011, ka treguar Limaj, tani kryetar i Kryesisë së Nismës për Kosovën, raporton Gazeta Express.

“Jemi takuar ndonjëherë, por për shoqëri e muhabet – jo”, ka thënë Limaj, në emisionin Natën me Fatmir Spahiun në RTK. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...