Published On: 9 Janar, 2016

Fatmir Limaj: Ka ra sot Qeveria e Kosovës! Të qëndrojmë të bashkuar deri në largimin e shkelësve të Kushtetutës.

Fatmir Limaj tha se sot ka ra sot Qeveria e Kosovës, është mbrojtur sot Republika e Kosovës, dhe se tashmë do të ketë zgjedhje të lira. Ai tha se kjo qeveri duhet të largohet sa më parë nga pushteti.

Ai ftoi siç janë mbledhur që në mënyrë demokratike të qëndrojnë të bashkuar deri në largimin e shkelësve të Kushtetutës. / Shqiptari.eu

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...